top of page

NÁŠ TÝM

IMG_3485_edited.jpg
IMG_3491_edited.jpg
IMG_3490.jpg

PETR "LAMBADA"

Top Barber
@p.t.kucera.barber

Hledáte zkušeného a kvalitního holiče, který vám pomůže vytvořit ten správný účes? Přijďte navštívit Petra - holiče s mnohaletou praxí a zkušenostmi v oboru.
Petr dokáže poradit a navrhnout vhodný účes pro každého zákazníka, bez ohledu na typ vlasů a požadavky. Své práci věnuje s pečlivostí a precizností, aby dosáhl nejlepšího možného výsledku. Navíc je přátelský a ochotný a udělá všechno pro to, abyste se u něj cítili pohodlně.

CZ,ENG

STANISLAV "STANLEY"

Top Barber

@slysh_stas

Hledáte vynikajícího holiče, který má mnoholeté zkušenosti a dokáže vám pomoci najít ten správný střih? Stanley je tady pro vás - s mnohaletou praxí a odbornými znalostmi, aby vám poskytl profesionální péči o vaše vlasy a vousy.
Stanley je znám pro svou schopnost poradit vám s vhodným účesem, který bude ladit s vaší tváří a celkovým stylem. Jeho preciznost a pozornost k detailům se projevuje v kvalitním střihu a jeho schopnosti upravit jakýkoli typ vlasů nebo vousů.
CZ,ENG,RU

MARTIN "STOŽÁR"

Senior Barber
@maly_barber

Hledáte výjimečného holiče, který vám dokáže zajistit nejen precizní a moderní účes, ale také příjemnou a osobní atmosféru? Pak je Martin ten pravý pro vás. S mnohaletými zkušenostmi v oboru a skvělými odbornými znalostmi, vám Martin zajistí péči na špičkové úrovni.
S Martinem se můžete spolehnout na jeho schopnosti a pozornost k detailům. Jeho cílem je, aby každý zákazník odcházel z barebrshopu s úsměvem na tváři a s perfektně upraveným účesem. Navíc, jeho přátelský a osobní přístup vám dá pocit, že jste v dobrých rukách.
CZ,ENG

Naše videa 

Všechna videa
Přehrát video
bottom of page